Login:
ČLENOVÉ

Miroslav Bedřich
zpěv / trombón

Petr Skácel
kytara / zpěv

Jiří Oheral
baskytara

Lukáš Brablík
bicí nástroje


Martin Solař
trubka

Tomáš Hambálek
klávesové nástroje

Štěpán Krump
saxofon

Pavel Košutek
kytara

HISTORIE

Hudební seskupení Blue Band Company vzniklo přibližně v polovině léta roku 2005. U zrodu této kapely stáli: zpěvák a trombonista Miroslav Bedřich, baskytarista Petr Matyáš, klávesák Jiří Horký a bubeník Jan Jíša, kteří se znali z různých kapel. Slovo dalo slovo a vznikla kapela nová - Blue Band Company. K těmto "čtyřem statečným" se přidali: Petr Skácel - kytara, vocal, aranžmá, Pavel Skýpala - saxofon, vocal a Martin Solař - trubka, manager. Jiřího Horkého za klávesovými nástroji vystřídal Pavel Němec. Roli kapelníka a uměleckého vedoucího vzal do svých rukou zpěvák a trombonista Miroslav Bedřich. Začátkem roku 2006 se k Blue Band Company připojil zvukař a tehdejší webmaster Martin Macenauer.

V polovině roku 2007 z kapely odešel bubeník Jan Jíša, klávesák Pavek Němec a zvukař, webmaster Martin Macenaur. Důvodem bylo stěhování do jiných měst a jiného státu.

Ovšem ještě před jejich odchodem se už zaučovali hráči noví: Lukáš Brablík - bicí, Jannis Isakidis - klávesy, Pavel Košutek - kytara, vocal. Díky Pavlovi Košutkovi se kapela rozrostla a ještě více tak mohla rozšířit své žánrové spektrum.

V roce 2013 opustil kapelu klávesák Tomáš Hambálek, protože přijal místo v kapele Pavla Nováka. Z časových důvodů by obě kapely nestíhal a na jeho místo nastoupil Stanislav Smoček

Současné složení Blue Band Company je: Miroslav Bedřich - zpěv (leader), trombón, aranžmá, percuse, Pavel Skýpala - saxofony, vocal, aranžmá, percuse, Martin Solař - trubka, manager, webmaster, percuse, Stanislav Smoček - klávesové nástroje, vocal, aranžmá, perkuse, Petr Skácel - kytary, vocal, aranžmá, Pavel Košutek - kytary, vocal, Michael Máša - baskytara, Lukáš Brablík - bicí nástroje, percuse. Zvuk a světla: Petr Střelák, Václav Bílek, Pavel Směták a Michal Goofy Zbořil.

www.BlueBandCompany.cz